Náš koncept

Firma Immoropa - Šimek byla založena v roce 1993. Od začátku bylo hlavním cílem, co nejlépe uspokojit naše zákazníky. Tento cíl chceme udržet i do budoucnosti. V průběhu let stále rozšiřujeme portfolio nemovitostí určených pro obchodní pronájem. Tyto plochy jsou primárně využívány pro výrobu, prodej nebo skladování.


Firma Immoropa je vlastníkem několika objektů ve městě Klatovy. Hlavní sídlo firmy je přímo v průmyslovém objektu na adrese Dr.Sedláka 763, 339 01 Klatovy.

Od začátku se snažíme budovy průběžně modernizovat. Renovační práce jsou zaměřeny hlavně na výměnu vnější fasády a podlah pro možnost většího zatížení.

Celkový areál zaujímá rozlohu 15.000 m2 a je zde 18.000 m2 zastřešených prostor. K dispozici jsou plochy od 40 - 1.500 m2, které jsou ideální pro lehkou i těžkou výrobu nebo sklady. V budovách Vám na přání provedeme úpravy - zasedací místnosti, klimatizaci, nakládací rampy, volně stojící zastřešené prostory, rozvod stlačeného vzduchu a další...

Díky rozmanitosti stávajících nájemníků - průmysl, kovovýroba, truhlářství, reklamní agentury, logistické a marketingové firmy... se nabízí možnost kooperace přímo v areálu.

V těsné blízkosti budovy (ca.50 m) se nachází kantina a čerpací stanice.

Areál je velmi dobře dotupný z autobusového i vlakového nádraží pro osobní a nákladní dopravu, obojí ca. 400 m.

Příjezd pro nákladní automobily je zajištěn. Parkovací možnosti najdete přímo v uzavřenm areálu.

V pracovních dnech je areál otevřen od 6:00 - 18:00. Mimo tento čas mají do objektu vstup pouze nájemníci.

Pro úplnou spokojenost nájemců jsme vybaveni vlastními zaměstnanci, kteří se zabývají úpravami.